Prosím hlas pre mňa//Ninuš dole v ankete:) rada oplatím,stačí napísať ;)

Another Spoiler

27. dubna 2012 v 17:50 | Ninuš |  Other
Když teď Katherine tak trochu hrozí smrt, není zde šance že by se vrátila do Mystic Falls?
Nová skutečnost, že smrt Původního by zabila všechny upíry jeho pokrevní linie kompletně mění celou hru. Jak víme, Katherine se stala upírkou dík krve Rose. Teď jde jen o to zjistit, kdo proměnil Rose. Jediný kdo to může vědět je samozdřejmě Rose. Pokud tedy existuje něco, co by Katherine přinutilo k návratu do Mystic Falls, je to nejpíš snaha zajistit, aby její pokrevní linie přežila.
Nevíte, jestli se ještě Cassidy Freeman vrátí do Vampire Diaries ještě před koncem série?
Určitě by chtěla, ale bohužel nemůže teď prozradit, jestli se opravdu vrátí. "Velmi ráda bych byla při tom všem," říká Cassidy. "Ale nedovolí mi prozradit, jak dlouho mě ještě uvidíte." Víte, kde byste ještě měli mít pravděpodobně možnost ji vidět? Ve filmové verzi Smallville, ať už by to bylo na stříbrném plátně nebo jen pro televizní obrazovky. "Ráda bych se stala součástí tohoto filmu. Mohlo by to být obtížné vzhledem k tomu, jak to dopadlo s mou postavou, ale byla bych za to ráda. Nenechala bych si ujít tu šanci. Je to moje první rodina."
Co čeká v show na Stelenu? Opravdu mi chybí. - Sarah
NATALIE : I přes to, že si Stefan s Elenou v poslední době moc nekřížily cesty, nečekejte, že se nechají opět strhnout zpět ke svému milostnému vztahu. Přesto dosáhnou pokroku v pozdní dubnové epizodě, kdy ji Stefan doprovází na tématický tanec 20. let. Když ji veme na večírek, bude pár sdílet sladké poznámky, připomínající doby, kdy spolu randili.
Máte nějaký spoiler k finále The Vampire Diaries? - Sara
Ausiello : "Připravte se na epickou hodinu u televize." - slova Josepha Morgana, ne má. "Bude to ještě víc dramatičtější, než předchozí finále. Upřímně, mám husí kůži když na to myslím..." Připravte se na to, protože konec série vyvolá reakci u lidí, kteří touží vědět, co se bude dít dál. Budou muset čekat dlouho, dlouho, takže radím, abyste se všichni připravili na finále a řekli "OMG, co se stane pak?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama